Miehet ETT Grani-Tennis HVS-Tennis Oulun Verkkopalloseura Sata-Tennis Smash Kotka Smash-Tennis Tampereen Tennisseura TVS Valkeakosken Tennis
Naiset Helsingin Lawn-Tennis Klubi HVS-Tennis LVS Oulun Verkkopalloseura Smash Kotka Smash-Tennis Tampereen Tennisseura Ålk
MIEHET
Tulevat ottelut
12.10.2024
ÅLK - HVS
ETT - LVS
Smash - GT
Smash-Kotka - TaTS
TVS - Sata
13.10.2024
TaTS - LVS
HVS - ETT
Smash-Kotka - TVS
Smash - ÅLK
Sata - GT
SARJATILANNE
  O V-T P
ETT 0 0-0 0
GT 0 0-0 0
HVS 0 0-0 0
LVS 0 0-0 0
Sata 0 0-0 0
Smash 0 0-0 0
Smash-Kotka 0 0-0 0
TVS 0 0-0 0
TaTS 0 0-0 0
ÅLK 0 0-0 0
 
Koko sarjataulukko
 

15.11.2023

Pelaajaryhmät julkaistu Turun keskitettyyn tapahtumaan 18.-19.11.

Pelaajaryhmät julkaistu Turun keskitettyyn tapahtumaan 18.-19.11.

 

Seurat ovat nimenneet pelaajaryhmänsä Turussa pelattaviin kahteen seuraavaan kierrokseen 18.-19.11.

Ottelut pelataan Jarkko Nieminen Areenalla; lauantaina ottelut alkavat klo 11.00 ja sunnuntaina klo 10.00.

MIEHET

Sata

Eemil Pasanen

Ilari Vesanen

Benjamin Laukkoski

Juuso Ojanen

Martin Tirkkonen

Pontus Ahlvik

 

VT

Pauli Partinen

Valtteri Telinkangas

Tommy Hellström

Joonas Salonen

Aleksander Kvits

Akseli Tullila

 

Smash-Kotka

Siim Troost

Jack Karlsson Wistrand

Ville-Petteri Ahti

Jussi Salmio

Jesper Saarni

Valtteri Ahti

 

HVS

Leevi Säätelä

Julius Kaverinen

Sami Huurinainen

Aleksi Tuukkanen

Tapio Nurminen

Viktor Durasinovic

 

GT

Juho Paukku

Verneri Tuomi

Niklas Korsström

Julius Leino

Jordan Brunner

Nooa Järnefelt

 

ETT

Otso Martikainen

Linus Lagerbohm

Felix Alopaeus

Jami Savolainen

Emil Matikainen

Herkko Pöllänen

 

TaTS

Peetu Pohjola

Ristomatti Lanne

Hermannni Tiainen

Lauri Kiiski

Edwin Malin

 

TVS

Eero Vasa

Santtu Leskinen

Tuomas Rikkonen

Tero Löytänä

Kalle Ruottinen

Matias Haavisto

 

OVS

Aaron Matikkala

Lenni Loukkola

Valtteri Laitinen

Niila-Tapio Magga

Jerry Mäkelä

 

Smash

Arttu Ronkainen

Nuutti Jokinen

Oskari Paldanius

Jeri Lassila

Elis Fjälberg

Rasmus Rapo

 

NAISET

HVS

Valeria Gorlats

Laura Hietaranta

Aada Inna

Aino Alkio

Emilia Lehtinen

Satu Kyyrä

 

OVS

Heidi Sarkkinen

Eveliina Koivupuisto

Saskia Soome

Sofia Holopainen

Vilmiina Kuivala

Erda Kemppainen

 

ÅLK

Emelie Gabran

Saara Aerila

Asta Miettinen

Emma Virtanen

 

Smash-Kotka

Klaudija Bubelyte

Daria Bibanina

Emma Tuominen

Elena Margaria

Nina Saarelainen

Emelinda Ettamo

 

TaTS

Tanja Tuomi

Marissa Minetti

Ilona Haavisto

Milla Kotamäki

Khloe Kärkkäinen

Milka-Emilia Pasanen

 

Smash

Elena Malygina

Ella Haavisto

Nuppu Palm

Natalia Papshev

Julia Lintu

Wilhelmina Vainikka

 

LVS

Nora Louko

Oona Mol

Inna Paldanius

 

HLK

Clarissa Blomqvist

Iida Heinonen

Nella Hirvonen

Aino Kalervo

Ilona Kanerva

Lorna Pujals

 



Päivittänyt:

Tennisliitto

Suomen Tennisliitto

Kaikki uutiset
NAISET
Tulevat ottelut
12.10.2024
Smash - Smash-Kotka
TaTS - HVS
OVS - LVS
ÅLK - HLK
13.10.2024
HVS - HLK klo 12:00
SARJATILANNE
  O V-T P
HLK 0 0-0 0
HVS 0 0-0 0
LVS 0 0-0 0
OVS 0 0-0 0
Smash 0 0-0 0
Smash-Kotka 0 0-0 0
TaTS 0 0-0 0
ÅLK 0 0-0 0
 
Koko sarjataulukko