Miehet ETT Grani-Tennis HVS-Tennis Oulun Verkkopalloseura Sata-Tennis Smash Kotka Smash-Tennis Tampereen Tennisseura TVS Valkeakosken Tennis
Naiset Helsingin Lawn-Tennis Klubi HVS-Tennis LVS Oulun Verkkopalloseura Smash Kotka Smash-Tennis Tampereen Tennisseura Ålk
MIEHET
Tulevat ottelut
12.10.2024
ÅLK - HVS
ETT - LVS
Smash - GT
Smash-Kotka - TaTS
TVS - Sata
13.10.2024
TaTS - LVS
HVS - ETT
Smash-Kotka - TVS
Smash - ÅLK
Sata - GT
SARJATILANNE
  O V-T P
ETT 0 0-0 0
GT 0 0-0 0
HVS 0 0-0 0
LVS 0 0-0 0
Sata 0 0-0 0
Smash 0 0-0 0
Smash-Kotka 0 0-0 0
TVS 0 0-0 0
TaTS 0 0-0 0
ÅLK 0 0-0 0
 
Koko sarjataulukko
 

8.1.2020

Joukkueiden kokoonpanot runkosarjojen päätöskierroksille

Joukkueiden kokoonpanot runkosarjojen päätöskierroksille

 

Joukkueet ovat nimenneet pelaajansa runkosarjojen päätöskierroksille 10.-12.1. Pelaavat kaksinpelaajat julkaistaan pelipäivän aamuna klo 9:00.

Miehet

Sata:
Ilari Vesanen
Marcus Stenfors
Ilja Orre
Olli Penttilä
Ville Tihveräinen
Antti Vallila

TVS:
Karl Friberg
Santtu Leskinen
Tuomas Rikkonen
Ville Perkkola
Ville Liukko
Eero Antonen

KarTe:

Daniel Vrpa
Juuso Ojanen
Patrick Stenfors
Mikko Rouvala
Tapio Nurminen
Ville Maaranen

 

TaTS:
Julien Seurin

Lauri Kiiski

Aleksi Löfman

Saska Huttunen

Tero Vilen

Peetu Pohjola

 

VT:
Jukka Kohtamäki
Joonas Salonen
Pauli Partinen
Valtteri Telinkangas
Tuomas Männistö
Leevi Leivo

Smash:
Vladimir Ivanov
Hermanni Tiainen
Jason Sormunen
Jesper Saarni
Harshal Rukhaiyar
Anttoni Kinnunen

Smash-Kotka:
Marc Dijkhuizen
Pavel Shchaya-Zubrov
Ville-Petteri Ahti
Leevi Säätelä
Valtteri Ahti
Vesa Ahti

GT:
Andriej Kapas

Juho Paukku

Verneri Tuomi

Mikael Martikainen

Jonas Hallbäck

 

HLK:
Daniil Glinka
Karl Kiur Saar
Masi Sarpola
Roni Hietaranta
August Ehrnrooth
Oskar Stumpf

HVS:
Otto Virtanen

Alex Hedman

Sami Huurinainen

Julius Kaverinen

Ville Tuovinen

Otso Martikainen

 

Naiset:

GT:
Ella Tuomela
Emilie Gabran
Sade Scharlin

HVS:
Peppi Ramstedt
Stella Erlund
Anna Laaksonen
Julia Löfman

Smash:
Piia Suomalainen
Stella Remander
Tanja Tuomi
Serena Hatakka
Laura Varsamäki

Smash-Kotka:
Oona Orpana
Venla Ahti
Eveliina Koivupuisto
Eeva Ristola
Nina Saarelainen

TaTS:
Emma Eerola
Emilia Hartman
Marissa Minetti
Emilia Salo
Martina Minetti

ÅLK:
Liisa Vehviläinen
Saara Aerila
Annika Hakovirta
Asta Miettinen

TVS:
Clarissa Blomqvist
Cecilia Johansen
Annika Sillanpää
Evia Koskinen



Päivittänyt:

Tennisliitto

Suomen Tennisliitto

Kaikki uutiset
NAISET
Tulevat ottelut
12.10.2024
Smash - Smash-Kotka
TaTS - HVS
OVS - LVS
ÅLK - HLK
13.10.2024
HVS - HLK klo 12:00
SARJATILANNE
  O V-T P
HLK 0 0-0 0
HVS 0 0-0 0
LVS 0 0-0 0
OVS 0 0-0 0
Smash 0 0-0 0
Smash-Kotka 0 0-0 0
TaTS 0 0-0 0
ÅLK 0 0-0 0
 
Koko sarjataulukko